Seminár  o vzťahoch, komunikácií a osobnom rozvoji  - témy

Zbavte sa svojich strachov – buďte silnejší a istejší.

Cieľom seminára je pomôcť Vám vytvoriť v sebe také nastavenia a získať konkrétny návod, ako si v sebe motiváciu pestovať a udržovať ju ako večný plameň. Ako nastaviť systém zvykov, ktoré Vám pomôžu byť istejší a silnejší pri zvládaní rôznych bežných aj záťažových situácií. 

TRÉNING PRE ĽUDÍ, KTORÍ CHCÚ OSOBNOSTNE RÁSŤ A ASERTÍVNE KOMUNIKOVAŤ.

TRÉNING PRE ĽUDÍ, KTORÍ POTREBUJÚ REŠTART A MOTIVÁCIU.

Na seminári preberieme tieto témy:

SI SILNEJŠÍ NEŽ SI MYSLÍŠ! – uvedomíte si koľko sily sa vo Vás skrýva, keď máte skutočný motív.

ČO KONKRÉTNE CHCEŠ DOSIAHNÚŤ? – ako pracovať s víziami a jednotlivými cieľmi – tak, aby sme si plnili svoje sny.

POZRIEME SA NA SLOVNÍK PEKNÝCH VZŤAHOV - povieme si čo je v komunikácií s partnerom, deťmi, priateľmi a v práci dôležité. Ak začnete komunikovať inak začnú sa diať zázraky vo Vašich vzťahoch.

PREČ S BRZDAMI! – Ukážeme si, čo sú to brzdy, ako veľmi si ich uvedomujeme a aké sú reálne dôsledky toho, keď sa ich nezbavíme.

SEBAVEDOMIE, SEBADÔVERA, SEBAHODNOTA – Aký vnútorný význam majú tieto pojmy a ako ich reflektujeme vo vzťahu k sebe. Pozrieme sa na to ako svoje sebavedomie budovať. Ukážeme si podporný systém, pre budovanie sebadôvery a sebavedomia.

SEBADISCIPLÍNA – NIČITEĽ VÝHOVORIEK – Téma sebadisciplíny je tak široká, že sa na ňu pozrieme len okrajovo (sebadisciplína má svoj vlastný 3-denný tréning) - ako súvisí sebadisciplína so sebamotiváciou, ako zo strašiaka sebadisciplíny učiniť cenný nástroj nášho rozvoja.

ZÁŤAŽOVÉ SITUÁCIE – Zmena. Hádka. Stres. A ďalšie „pochúťky“. Preberieme konkrétne návody a kroky, ako záťažovým situáciám čeliť, ako ich zvládať a zachovať si pri tom svoju mentálnu silu.

BÁJNA ZÓNA KOMFORTU – Čo je to zóna komfortu a prečo je tak dôležité pre náš osobnostný rozvoj, aby sme z nej vystúpili. Ako konkrétne trénovať výstup mimo tejto zóny tak, aby sa z toho stal návyk, aby sme pri tom zostali v pohode a ešte sa na to tešili.

NAKOPNUTIE A REŠTART – Získate dávku energie a aby ste svoje vnútorné nastavenia reštartovali a prijali tak nové. 

Nadpis elementu

Začněte psát zde. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam sodales ipsum ut leo condimentum, sed auctor ipsum mattis.