Excelent skills program

GARANCIA, ZVÝŠENIA VYUŽITEĽNOSTI  ZÍSKANÉHO  KNOW HOW  V PRAXI

Maximálna využiteľnosť v praxi?

Ako?

 • Drilový tréning so špičkovými trénermi v školiacom stredisku Sankt Johann počas 365 dní.
 • Spojený s výhodami nadčasového, interaktívneho, online vzdelávania.
Naši manažéri najviac ocenili praktickosť a rýchlu aplikovateľnosť získaných poznatkov. Ing.
Marcela CerulíkováDoprastav a.s. / riaditeľka ľudských zdrojov

Program pre Vašu prirodzenosť a istotu v biznise

V čom je revolučný?

Vo flexibilite a jednorázovej investícii. Sami si vyberáte aké pracovné pozície preškolíte a aký variant je pre Vás vhodný. Za skvelú cenu získate toľko licencií, koľko potrebujete. 

Program ktorý je nadčasový a okamžite aplikovateľný do praxe

V čom je interaktívny?

 • Na živom 3 dennom tréningu, získate nové know how a konkrétnu spätnú väzbu,   pretrénujeme vybrané zručnosti a postavíme základ pre používanie online tréningu.
 • Online tréningy na témy : obchod, vyjednávanie, manažment, motivácia, zvyky, sú interaktívne a výborne sa s nimi pracuje. Práca s nimi smeruje k okamžitej aplikácie do praxe. Súčasťou každého tréningu sú okrem tréningových videí, MP3 aj pracovné listy. 
 • Podporou sú aj online webináre na témy, ktoré sú u našich klientov najžiadanejšie.
 • Pre tých najnáročnejších klientov sme pripravili variant, ktorý obsahuje aj 2 dňový interný tréning a intenzívny 5 dňový voucher na Biznis reštart kemp.

Budete úspešný zo zavedením do praxe

Metóda "SRO"

Tento excelentný program je mimoriadne efektívny z hľadiska aplikácie do praxe. Je vytvorený v súlade nami vytvorenej a v praxi overenej metódy "SRO", čo je skratka pre Systémové Racionálne Opatrenia. Zavedenie týchto opatrení vás neomylne dovedú k požadovanému efektu. Fungujú na báze vytvorenia spúšťačov žiadúceho správania a drobných behaviorálnych zmien s okamžitým výsledkom. Už za 10 minút denne s týmto tréningom a metódou "SRO" získate know how s ktorým uspejete!

Tvorca Excelent skills program

Peter Urbanec

Peter Urbanec je uznávaný lektor, kouč, mentor, obchodník a manažér kovaný v takmer 30 ročnej praxi biznisu a manažmentu.

Je zakladateľ a majiteľ spoločnosti Garnet Peers, ktorá sa zaoberá vzdelávaním a koučingom firiem i jednotlivcov. V Nízkych Tatrách vybudoval vlastné tréningové centrum, ktoré sa stalo zázemím pre stovky školení a tréningov.

Peter Urbanec je jednou z najuznávanejších osobností v oblasti manažmentu, obchodu i osobnostného rastu v Čechách i na Slovensku.

Je autorom mnohých úspešných online programov, ako napríklad Manažérske Impulzy a Obchodné impulzy a tiež autorom knihy Jednohubky pre dušu.

Razí presvedčenie, že nie je dôležité, čo sa okolo nás deje. Dôležité je, ako na to reagujeme. To utvára naše šťastie, náš život, náš svet.

Excelent skills program

ČO JE OBSAHOM 

ONLINE TRÉNINGY

Podľa schémy pozícií vo Vašej firme si zvolíte počet a oblasť online tréningu. Získavate 5 licencíí na 365 dní.

 • OBCHODNÍCKY REŠTART
 • MANAŽÉRSKE IMPULZY
 • PROFESIONÁLNE VYJEDNÁVANIE
 • MOTIVAČNÉ IMPULZY
 • KOMUNIKAČNÉ IMPULZY
 • VYSOKO EFEKTIVNE NÁVYKY

DRILOVÝ TRÉNING

Získate 5 voucherov na živý tréning s profesionálnym lektorom v tréningovom centre s využitím 365 dní.

 • OBCHODNÍCKY TRÉNING
 • MANAŽÉRSKY TRÉNIG
 • TRÉNING NA VYJEDNÁVANIE
 • MOTIVAČNO-KOMUNIKAČNÝ TRÉNING 
 • PREZENTAČNÉ ZRUČNOSTI

WEBINÁRE

Súčasťou programu sú webináre na dané témy ako aj úvodný koordinačný webinár ako program efektívne zaviesť do praxe.

 • ÚSPEŠNÝ OBCHODNÍK NERIEŠI NÁMIETKY, UZATVÁRA OBCHODY.
 • LEADER 21. STOROČIA
 • EFEKTÍVNY MANAŽÉR
 • PROFESIONÁLNY VYJEDNÁVAČ
 • PRIRODZENÁ KOMUNIKÁCIA

 

Toľko vyškolených pozícií vo Vašej firme, koľko potrebujete

Komu je určený?

Program je určený firmám bez rozdielu zamerania a veľkosti. V každej správnej firme má svoje miesto manažér,obchodník, asistent či marketér. Pre každú pozíciu máme k dispozícií tréningový program pre zvýšenie profesionality a potenciálu.

Varianty programu

S jednotlivými variantami si zvolíte svoj optimálny

Excelent skills program vhodný pre váš tím.

10 000 / 365 dní

10 + 5 licencií na online tréningy podľa vlastného výberu a potrieb, 10 x voucher na živý verejný tréning podľa vlastného výberu, 1 x úvodný webinár, 1 x skills webinár 1 x tréningový deň - uzatvorený pre vašu skupinu, 2 x voucher na 5 dňový intenzívny, Biznis Reštart Kemp

2000 / 365 dní

5 x licencie na online tréningy podľa vlastného výberu, 5 x voucher živý tréning podľa vlastného výberu,

500 / 30 dní

1 licencia na online tréning podľa vlastného výberu, 1 voucher živý tréning podľa vlastného výberu,

Ceny sú uvedené bez DPH.

MÁM ZÁUJEM O EXCELENT SKILLS PROGRAM

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

JEDNORÁZOVÁ INVESTÍCIA PRE VÁŠ ROZVOJ

PRÍNOS PROGRAMU

ŠETRÍ ČAS

Zrýchľuje aplikáciu naučených poznatkov do praxe. Skracuje dobu pre opakované tréningy novo prichádzajúcich pracovníkov. Znižuje čas na klasickú formu vzdelávania.

POHODLIE

Pružne reaguje na dynamické podnikateľské prostredie. Pružne reaguje na nové a opakované potreby zavinené fluktuáciou vo firme. Ide o jednoduchý systém rozvoja kompetencií, prehľadný a kontrolovateľný. Prístup k know-how 21. storočia, ktorý je systematický. 24 hodín, 365 dní v roku VIRTUÁLNY poradca a konzultant k dispozícii.

ŠETRÍ PENIAZE

Šetrí investície za špičkové komplexné know-how. Istota, že Vaše investície do vzdelávania nebudú zbytočné. Z hľadiska investícií do vzdelávania Vás nebude trápiť fluktuácia. Pracovníci rýchlejšie prinesú firme zisk.

Drilový tréning s ktorým odštartujete

Na výber vždy niekoľko termínov a tém

TÉMY TRÉNINGOV: OBCHODNÍCKY REŠTART, LEADER 21, STOROČIA TRÉNING VYJEDNÁVANIA MOTIVAČNO-KOMUNIKAČNÝ TRÉNING . STAČÍ SA PRIHLÁSIŤ NA TERMÍN, KTORÝ VÁM VYHOVUJE. UBYTOVANIE A STRAVA NIE JE SÚČASŤOU PROGRAMU. SLUŽBY SI REZERVUJETE JEDNODUCHO, VYPLNENÍM FORMULÁRA.

Pod vedením Petra Urbanca

A ĎALŠÍCH LEKTOROV SPOLOČNOSTI GARNET PEERS V TRÉNINGOVOM CENTRE SANKT JOHANN V NÍZKYCH TATRÁCH. ZAŽIJETE INTENZÍVNE A PLNOHODNOTNÉ DNI S PROGRAMOM PRE VÁŠ OSOBNOSTNÝ A KARIÉRNY ROZVOJ.

Praktické a s osobným prístupom

BUDETE ODCHÁDZAŤ NABITÝ ENERGIOU, S KONKRÉTNYMI ZNALOSŤAMI, POSTUPMI A NÁVODMI KTORÉ PO APLIKÁCII DO PRAXE ODŠTARTUJÚ VÁŠ OSOBNOSTNÝ A KARIÉRNY ROZVOJ. POČAS TRÉNINGU BUDETE MAŤ PRIESTOR NA OTÁZKY Z VAŠEJ PRAXE, ALE AJ DOSTATOČNÝ PRIESTOR NA RELAX, PRÍPADNE AKTÍVNY ODDYCH.

Online tréningy z ktorých vyberáte

Komplexný tréning pre manažérov. Majiteľov malých firiem, ktorí vedú menší počet výrazne odlišných pracovníkov. Manažérov stredne veľkých a veľkých firiem, ktorí v úlohe manažéra začínajú. Skúsených manažérov, ktorí hľadajú novú inšpiráciu a chcú zo svojho tímu dostať maximum.
Praktický tréning pre začínajúcich ale aj ostrieľaných obchodníkov. V tréningu nájdete kapitolu o námietkách, otázkovaní klienta, ako navyšovať obchody, ako zvládnuť odmietnutie, ale hlavne ako dotiahnuť obchod do úspešnej koncovky.
Tréning je pre každého či už ste na poste vo vysokom manažmente, alebo na pozícií obchodník. Dokážete presvedčiť, ovplyvniť a získať presne to, čo chcete - s ľudskou tvárou. Akcelerujte každé vaše konanie. Budete vedieť, čo presne robiť, keď sa to zabije. Zvládnete aj naozaj náročné a vypäté vyjednávanie v obchode, doma aj v práci.

Dobrozvyky

S týmto tréningom dostanete konrkétne návody ako sa zbaviť svojich zlých návykov, aj ako zaviesť do života správne návyky. Naučíme Vás konkrétne kroky a funkčnú a jednoducho aplikovateľnú metódu.

Motivačné impulzy

Tento tréning Vám pomôže nastaviť svoj postoj a mindset. Pochopíte, že nie situácia, ale vy rozhodnete o tom ako sa budete cítiť. Dostanete návody a zaručené tipy ako zvládnuť aj náročné životné situácie a ako sa na ne môžete pozrieť z nadhladu.
S týmto tréningom získate sebaistotu v pracovnej komunikácii nielen v angličtine.Schopnosť zvládať kľúčové situácie prirodzene a profesionálne. Vyťažíte z vašej angličtiny to, čo reálne potrebujete. Nájdete tu funkčné jazykové riešenia, o ktoré sa budete môcť v praxi oprieť.

Webináre na najžiadanejšie témy

EFEKTÍVNY MANAŽÉR

Prečo manažéri zlyhávajú? Všetko o "Zákone hybnosti" a naštartovaní efektivity vášho tímu. Spätná väzba motivačne, asertívne a jasne. Ako dávať spätnú väzbu, ktorá bude pochopená, prijatá a prevedená do činov. Nefinančná motivácia. Management očakávania. Ukážem vám konkrétny postup, ako nastaviť očakávania u nováčika aj veterána. Neplnenie povinností. Presný postup v prípade, keď k tomu dochádza opakovane? Ranný REFRESH meeting. Ako naštartovať tím

ÚSPEŠNÝ OBCHODNÍK NERIEŠI NÁMIETKY, UZATVÁRA OBCHODY.

Efektívne zvládanie najčastejších námietok: nemám čas, my už máme dodávateľa, musím sa poradiť... Dáme Vám návod ako reagovať na námietku cena. Povieme si, že za námietkou je v 99% niečo iné. Ukážeme Vám námietky pri nábore: já na to niesom (neviem predávať telefonovať) - nerád tlačím na ľudí - potrebujem stabilný príjem...

LEADER 21. STOROČIA

Vyberte do tímu správnych ľudí. V tomto bode si povieme, aké typy ľudí rozlišujeme podľa výkonu. Ako s nimi neskôr komunikovať a pracovať a ako odomknúť ich potenciál. Manažérska verzus leaderská komunikácia - v čom sa líši? Pozrieme sa na to, čo je v komunikácii lídra a manažéra kľúčové. Osvojíte si zručnosť efektívneho nastavenia pravidiel a dohod Naučíme nastaviť pravidlá a očakávania. Self koučing manažéra Poznáte manažérske strachy? Budete vedieť, ako na ne. Pozrieme sa na to, aké sú a ako sa ich zbaviť.

AKO BYŤ PROFESIONÁLNYM VYJEDNÁVAČOM

Naučíte sa získať vplyv na druhých a poviem vám, prečo je to vo vyjednávaní dôležité. Ako docieliť vo vyjednávaní WOW cieľ? Osvojíte si techniku ​​policajného vyjednávača účinnú v biznise. Metódu 1+1=11 alebo ako vyjednávať vo dvojici viac as väčšou istotou. Tajné zbrane profesionálneho vyjednávača. Naučíte sa fokusovať protistranu na pozitívne body Vašej ponuky. Efektívne postupy, keď sa nielen obchodné vyjednávanie zasekne ako rozpoznať, že protistrana manipuluje?

PRIRODZENÁ KOMUNIKÁCIA PRE PEVNÉ VZŤAHY

Naučíte sa zvládať ničivé donienky, Predstavíme Vám 6 zásad pre akúkoľvek komunikáciu. Povieme si ako zvládať emócie v komunikácií.Naučíte sa ľudsky a asertívne povedať nie. Ukážeme si techniku emočného trénera.Pozrieme sa na posilnenie sebadôvery.

CESTA K FINÁLNEMU "ÁNO" NÁŠHO ZÁKAZNÍKA

Naučím vás presný postup obchodného rozhovoru, ktorý povedie k uzavretiu. Už žiadne neproduktívne schôdzky, ktoré nikam nevedú. Ako ukázať zákazníkom, že my sme pre neho tí praví? Naučíme sa vyvolať túžbu po nákupe bez toho, aby sme zákazníka niekam tlačili. Rozdiel medzi tým, čo zákazník chce a tým, čo potrebuje. Prečo kúpiť odo mňa? Prečo kúpiť teraz?

REFERENCIE